Вас вітають учні 4-А класу

/Files/images/DSCN1613.jpg

Екскурсія до планетарію

Останній день осені… Чудова погода… А чому б не гайнути у столицю? Ось там подумали 4-А і 4-Б і поїхали до міста Києва на екскурсію.

Спочатку ми завітали у планетарій. Чудова навчально-пізнавальна програма «Сонячна система». Відчуття, ніби особисто побував у космосі. Усі планети побачити на власні очі – це просто фантастика. Правда засиділись, але розім’ятися допомогли аніматорами, які чекали нас для різноманітних естафет та ігор. Далі шлях проліг через майдан Незалежності , через казковий театр Ляльок аж до дверей музею води. А тут на нас чекали ще більш дивовижні події. Старовинна каналізація, японські риби, що виконують усі ваші бажання, гігантські бульбашки, справжні грім і блискавка, водопади та багато іншого. День видався пізнавальним, насиченим, енергійним, а головне – приємним.


Галерея "Екскурсія до планетарію"


Зустріч з Костянтином Климчуком

19 вересня відбулася зустріч з Костянтином Климчуком у бібліотеці-філіалі №6. Костянтин Климчук є автором віршованих мініатюр до книги Галини Невінчаної «Модестова наука або де чатує небезпека».

Разом з учнями 3-А класу (класовод Кучинська Т.В. ) та 4-А класу (класовод Ковтун І.В.) він здійснив подорож сторінками нової книги, яка вийшла у видавництві «Час Змін Інформ».

Учні познайомились з головними героям книги – домовиком Модестом та котом Тимофієм, Оленкою та Івасиком.

Краще запам’ятати прочитане і не робити помилок, допомагали «Вузлики на пам’ять» та віршовані мініатюри. Довго затримувалися діти на зупинці «Ілюстрації», бо всім кортіло взяти в руки пензлик та розфарбувати малюнки.


Галерея "Зустріч з К. Клименком"


24 вересня 2017 року цікавий світ науки у музеї «Експериментаріум» у м. Києві гостинно розгорнув свої обійми для учнів 3-А та 3-Б класів. Явища резонансу, земного тяжіння, магнітного поля, магнітної індукції, створення штучного торнадо та багато іншого продемонстрував екскурсовод. А ігри у кімнаті-лабіринті та кімнаті-лазерів зробили подорож незабутньою! Головне, що ніхто нічого не забороняв: до всього можна доторкнутися, все посмикати, все взяти до рук і роздивитися.

Закінчилася екскурсія до Києва відвідуванням святого місця - Голосіїївської пустині. Діти відвідали монастир та попросили у святої матушки Аліпії для себе і для рідних здоров’я.


Галерея "Еквскурсія до музею "Експериментаріум""


Мистецька година «Одяглася осінь в дороге намисто, золоте волосся простягла над містом»

Напередодні Дня міста учні 3-А класу відвідали бібліотеку-філіал № 6, де взяли участь у мистецькій годині «Одяглася осінь в дороге намисто, золоте волосся простягла над містом». Бібліотекар познайомив школярів з цікавими фактами з історії Білої Церкви, за допомогою книжок «блукали» алеями парку «Олександрія», насолоджувались красою осені, яка вступила в свої законні права. Учні відтворили красу нашого міста на своїх малюнках. Родзинкою осіннього настрою стала міні виставка, на якій було представлено 13 дитячих робіт. Софійка Марковська «запросила» учасників заходу відвідати Палієву гору, Артем Петрашевський – відпочити на центральній алеї парку, Іринка Бушуєва помилуватися річкою Рось. На малюнках можна побачити вдягнені в золото клени і берізки серед зелених ялин та жовто-зелені дуби, які розкинули віти, схожі на величезних велетнів.

Всі учасники міні-виставки отримали солодощі від бібліотекарів. Також діти переглянули відео-ролик «Гімн Білій Церкві». Свою любов до рідного міста учасники заходупередали під час флешмобу, який відбувся на подвір’ї бібліотеки.


Галерея "Мистецбка година до Дня міста"

DSCN7600


До Дня Святого Валентина. Освітньо-розважальна програма.

Урок мужності "Не стане Україна на коліна"

Вікторина до Дня української мови та писемності

/Files/images/1а.JPG

/Files/images/1а1.JPG

/Files/images/1а2.JPG

/Files/images/1а3.JPG

/Files/images/1а4.JPG

/Files/images/1а5.JPG

/Files/images/1а6.JPG

/Files/images/1а7.JPG

/Files/images/1а8.JPG

/Files/images/1а9.JPG

/Files/images/1а10.JPG

/Files/images/1а11.JPG

/Files/images/1а12.JPG

/Files/images/1а13.JPG

/Files/images/1а14.JPG

/Files/images/1а15.JPG

/Files/images/1а16.JPG

/Files/images/1а17.JPG

Міський конкурс на кращу ялинкову прикрасу «Ялинкове диво».

Кiлькiсть переглядiв: 252

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.