Раді Вас вітати в нашому 4-А класі!

/Files/images/DSCN7298.jpg


4 клас 2020/2021 н.р.


Галерея "Урок доброти (4-А клас)"

Галерея "Урок доброти (4-А клас)"

3 клас 2019/2020 н.р.

Подорож з героями Всеволода Нестайка

В день 90-річчя Всеволода Нестайка до учнів 3-А класу завітала бібліотекар філії №6 Людмила Миколаївна. Вона провела з дітьми заочну подорож книгами відомого письменника.


Галерея "Подорож з героями Всеволода Нестайка"

ІІ Всеукраїнський урок добра

2 жовтня 2019 року у рамках ІІ Всеукраїнського уроку добра у 3 – А класі пройшов урок « Пригоди непосидючого Бобика». Діти дуже хвилювалися, чи ж знайде собачка свою господарку. Вони давали свої поради та рекомендації і вчилися самі, як правильно поводитись у схожих ситуаціях.


Галерея "ІІ Всеукраїнський урок добра"

Учні 3-А класу відвідали площу Героїв Небесної сотні.
Діти розглянули світлини, вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.


Галерея "Площа Героїв Небесної сотні"

1 жовтня учні 3-А класу побували на виставі «Веселе жабеня» . Діти з цікавістю переглянули казку у виконанні артистів Закарпатського драматичного театру.


Галерея "Вистава «Веселе жабеня» "

Голуб Миру!

Учні 3-А класу взяли участь в заходах до Міжнародного дня миру. Намалювали чудових голубів і закликали всіх людей бути добрішими та жити в мирі і злагоді.

Миру в Україні - бути!
Миру хочуть добрі люди
І дорослі, і малі
Прагнуть миру на Землі!

/Files/images/70312295_2548135125265870_7647279314517360640_n.jpg

Перший урок

Вже минуло літо променисте,
Й дзвоник знов до школи кличе нас.
В класі все святково і врочисто.
Тож в щасливу путь і в добрий час!

Швидко промайнуло літо і учні 3 -А класу почали навчання. На першому уроці ми ще більше дізнались про Україну. Діти читали вірші, легенду, слухали пісні, відповідали на питання вікторини,розгадували кросворди, оздобили маками карту України.


Галерея "Перший урок у 3 класі"

2 клас 2018/2019 н.р.

Результати конкурсу Геліантус

У конкурсі Геліантус прийняло участь 19 учнів 2 – А класу.

3 дітей отримали перемогу серед учнів початкової школи – Валентенко Ігор, Зубченко Богдан, Новохацька Мілана.

15 дітей стали переможцями на шкільному рівні, 1 учень є учасником конкурсу. Всі отримали чесно зароблені нагороди.

Маємо грамоту найактивнішого класу.


Галерея "Результати конкурсу Геліантус"

Результати конкурсу Sunflower

У конкурсі Sunflowerприйняло участь 17 учнів 2 – А класу.

5 дітей отримали перемогу серед учнів початкової школи – Азарова Анастасія, Вареник Олександра, Сич Олександра, Трухан Анна, Шатковський Павло.

8 дітей стали переможцями на шкільному рівні, 4 учнів є учасниками конкурсу. Всі отримали призи, які чесно заробили.

Ми маємо грамоту найактивнішого класу.


Галерея "Результати конкурсу Sunflower"


11 березня у 2 – А клас завітали лелеки. Спочатку про них читали, слухали легенду, переглянули відео, а потім, на уроці трудового навчання, виготовили власноруч.


Галерея "Лелеки...лелеки"


5 березня у 2-А класі був проведений класний конкурс на краще виконання творів великого Кобзаря. У конкурсі взяли участь 20 діток.

І місце – Новохацька Мілана

ІІ місце – Гурський Андрій

Трухан Анна

ІІІ місце - Зубченко Богдан

Яценко Ростислав

Кожен учасник отримав подарунок ( альбоми, ручки, олівці).


Галерея "Конкурс на краще виконання творів великого Кобзаря"


25 лютого учні 2-А класу завітали до затишного залу бібліотеки – філіалу №6. С.В. Шута та Л.М. Романюк познайомили дітей з творчим доробком французького казкаря Шарля Перро. Учні переглянули виставку його книг, познайомилися з життєвим та творчим шляхом казкаря. Сподобалась дітям цікава презентація. Залюбки взяли участь у вікторині. Отримали за свої відповіді солодкі подарунки. Ну і ,звичайно, взяли додому книжки!!!!


Галерея "Французький казкар Шарль Перро"


Весело і цікаво минув Валентинів день у 2-А класі. Зранку діти привітали один одного і обмінялися «валентинками». Потім виготовили аплікацію «Валентинів день» і розфарбували її. Подарунок рідним готовий!

На перервах всі також були зайняті – розмальовували велике серце. Спільна робота завжди зближує і допомагає стати найкращими друзями.


Галерея "Валентинів день"


5 лютого 2019 року у День безпечного інтернету учні 2-А класу вивчили «10 золотих правил безпеки в інтернеті для дітей». Разом з Колобком допомогли казковим героям справитися з різними інтернетними небезпеками. Переглянули мультфільм «Найжахливіший тиждень Петрика»


Галерея "«10 золотих правил безпеки в інтернеті для дітей»"


Результати конкурсу Колосок (осінній)

Восени в конкурсі Колосок прийняли участь 22 учнів 2 - А класу.

12 дітей отримали Золоті колоски – Азарова Анастасія, Вареник Олександра, Зубченко Богдан, Клюєв Назар, Коваленко Анна, Максименко Анастасія, Новохацька Мілана, Перебийніс Єгор, Перехрестенко Назар, Сінчук Єгор, Трухан Анна, Яценко Ростислав.

10 учнів здобули по 1, по 2, а хто і по 3 Срібних колоска.

З нетерпінням чекаємо весняного Колоска, а поки що завзято готуємось.

/Files/images/20190131_092849.jpg/Files/images/20190131_092908.jpg


Світове мистецтво

4 січня 2019 року учні 2-А класу відвідали СЮТ. Діти відчули себе справжніми художниками. Під керівництвом Стогній Марини Олексіївни кожен побував у ролі видатного Леонардо да Вінчі. Діти малювали знамениту «Мону Лізу». Всі були у захваті. Дякуємо Марині Олексіївні за позитивні емоції.


Галерея "Світове мистецтво"


14 грудня в рамках проведення тижня права учні 2 – А класу відправилися в «Подорож по безкраїх просторах Світового океану Прав і Обов’язків» . Діти працювали в групах, парах, колективно, запам’ятали слова : Конституція, Конвенція, Декларація, пограли в гру «Права і обов’язки».

Кожен зрозумів, як потрібно жити, щоб завжди знаходитись на острові Щастя.


Галерея "Тиждень права"


— Я, пан Калитинський, прошу пана Коцюбинського калиту кусати!
(Коцюбинський ніби іде на коцюбі).
— Добрий вечір, пане Калитинський!
— Доброго здоров'я, пане Коцюбинський!
— Куди ідете?
— Іду калиту кусати.
— А я буду по писку писати!
— А я вкушу!
— А я впишу!

13 грудня, в день святого Андрія Первозванного, учні 2 –А класу згадали давні українські традиції і взяли участь у кусанні калити.


Галерея "Свято Андрія"


6 грудня учні 2 –А класу виготовили привітальні листівки воїнам – захисникам. Діти побажали миру, швидкого повернення додому. Кожен вклав у листівку частинку своєї душі.


Галерея "6 грудня - День збройних сил України"


Пригадай, Україно, ХХ століття своє…
Дві трійки фатальні, як символ ненависті й горя.
Цей рік 33-ій ще й досі у серці пече
Якимсь несказанним і вічно страждаючим болем.

В рамках проведення тижня Пам'яті і Скорботи до дня Голодомору учні 2 - а класу на виховній годині виготовили квіти пам'яті, переглянули презентацію, послухали розповідь вчителя, вшанували померлих хвилиною мовчання, а також створили в класі Панно пам'яті.

/Files/images/IMG-b68006606e1da13d14be696e58b84529-V.jpg/Files/images/IMG-ccccbdae537bbce2be08dff89da2c7b6-V.jpg/Files/images/IMG-82f8d28b7e87cab3f4457ec1b6429d81-V.jpg


День української писемності і мови

9 листопада у 2-А класі пройшла виховна година до дня української писемності і мови, на якій діти дізналися багато цікавих фактів про українську мову. Учні читали вірші, пояснювали прислів'я. А потім провели І етап класного конкурсу знавців рідної мови. Серед 33 учасників вибрали 10 з найбільшою кількістю балів, які перейшли у ІІ тур. Тепер готуємось і чекаємо ІІ туру.


Галерея "День української писемності"


На осінніх канікулах учні 2-А класу відвідали СЮТ. Дітки вчилися плести з бісеру жучків – сонечок.

У доступній і доброзичливій формі було пояснено етапи роботи, керівник гуртка допомагала і підтримувала. Дітям дуже сподобався процес і результат роботи. Своїх жучків з радістю понесли додому.


Напередодні дня козацтва у 2 –А класі відбулися змагання серед хлопців. Ми визначали найкращого козака з бігу, стрибків, підтягувань , вміння вправлятися з м’ячем. Діти отримали масу приємних вражень і гарних емоцій,символічні медальки, а найвправніші – грамоти.


Галерея "День козацтва у нашому класі"


4 жовтня у 2 – А класі пройшов урок на тему « Наші пухнасті друзі » у рамках Всеукраїнського уроку доброти.
Діти розповіли про своїх домашніх улюбленців, поділилися секретами догляду за ними, пограли в ігри «Зрозумій тварину», «Речі для майбутнього улюбленця», розгадали кросворд, дізналися неймовірні факти про котів та собак.
На уроці переглянули презентацію та відеоматеріал «Хто винен?» і ролик про роботу волонтерів у притулку для тварин. Учням сподобалась робота волонтерів і вони вирішили приєднатися до акції і допомогти чотирилапим друзям, придбавши їм корм. Діти уявили себе на місці покинутих тваринок і намалювали їхні мрії.
Прослухавши вірш «Кусючий собака», зробили висновок, що з тваринами потрібно поводитися дбайливо і з любов’ю.


Галерея "Всеукраїнський урок доброти"


Виховна година до 100-річчя В.О. Сухомлинського

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. 22 роки він був директором Павлиської школи, до його думок прислухалися любили його. Він не лише наш сучасник. Він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві, тому, очевидно, так щедро в його творах представлене емоційне, естетичне виховання.
Учні 2-А класу на виховній годині продовжили знайомитися із життєвим і творчим шляхом В.О.Сухомлинського. Діти переглянули презентацію, послухали казки у виконанні акторів. Кожна дитина намалювала ілюстрацію до улюбленого твору із книги «Квітка Сонця».
Серце В.О.Сухомлинського несло добро і радість всім дітям, з якими він спілкувався. Тому і сьогодні ми знаходимо в його казках і оповіданнях відповіді на найбільш хвилюючі питання, які ставить перед нами життя.


Галерея "Виховна година до 100-річчя В.О. Сухомлинського"


День миру

Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ!
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.
21 вересня світ відзначав Міжнародний день миру. Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних націй ухвалила, що починаючи з 1982 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня, як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народамдотримуватисяприпинення воєнних дій протягом цього дня.
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, усі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе. І нам, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир,щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, небо було чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
Учні 2 – А класу на виховній годині говорили про мир та дружбу, читали вірші та переглядали відео, співали про мир . Діти розфарбували голубів і просили їх повернути мир до своєї Батьківщини.

Галерея "День миру в 2-А класі"


1 клас 2017/2018 н.р.

Вітаємо Зубченко Богдана!

Закінчився третій етап конкурсу "Найкращій гравець ДЮСШ Зміна 2017" (2011 р.н.).

Богдан Зубченко став "Найкращім гравцем ДЮСШ Зміна 2017" серед дітей 2011 р.н.

Вітаємо!!!


/Files/images/29432697_580552758969880_2102933321802977968_n.jpg

/Files/images/29425384_580552655636557_5997789783841172310_n.jpg

Свято до Дня української писемності та мови

9 листопада у 1-А класі пройшло свято до Дня української писемності і мови. Діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали, виконували різні завдання. Для того. Щоб вибратися із зачаклованого лісу неправильних слів гарно справилися із загадками, мовними завданнями, разом з батьками склали вірш про рідну мову, розповідали гуморески. Такі заходи допомагають доторкнутися до історії своєї країни не лише дітям, але і Їхнім батькам.


Галерея "Свято до Дня української писемності та мови"


Зустріч з поетесою Тетяною Строкач

9 листопада у День української писемності та мови до учнів 1 – А класу завітали гості – бібліотекар бібліотеки-філіалу № 6 Романюк Л.М. та поетеса Тетяна Строкач.
Людмила Миколаївна показала дітям книгу «Повість минулих літ» та розповіла про Нестора –літописця.
Пані Тетяна захопила дітей своїми віршами, загадками. Дуже сподобалось школярам відгадувати назви казок, а також розгадувати кросворд по казці «Івасик-Телесик». Тут уже потрібно було не лише знати казку, а й вправно писати. Діти теж показали свої уміння виразно розповідати вірші про рідну мову і розповіли пані Тетяні, що теж уже пробували писати власні вірші.
Всі були задоволені і запрошували поетесу завітати до них ще не раз.


Галерея "Зустріч з поетесою Тетяною Строкач"


«Нині осінь нас чарує, різні барви нам дарує»

У жовтні в ДНЗ № 8 «Золотий півник» проходила виставка виробів з природних матеріалів.
Учні 1-А класу взяли в ній активну участь. І отримали заслужені нагороди із рук завідуючої Вайнер О. В.


Галерея "«Нині осінь нас чарує, різні барви нам дарує»"


Напередодні Дня українського козацтва у 1-А класі пройшов тематичний інтегрований день, присвячений козакам.
Діти дізналися історію виникнення козацтва, хто такі козаки. Учні розповідали вірші. Всі переглянули і обговорили мультфільм "Як козаки у футбол грали".
На уроці образотворчого мистецтва розмальовували розфарбовки про життя козаків.А на фізкультурі, звичайно, кожен відчув себе сильним, витривалим козаком, коли приймали участь в естафетах.
День проминув швидко і весело.


Галерея "День козацтва"


День миру

21 вересня у нас пройшов урок миру. Діти дізналися про символ миру - голуба, читали вірші, розглядали малюнки. Потім кожна дитина виготовила свого голуба, щоб закликати мир на нашу рідну Україну.


Галерея "День миру"


Бібліодесант «З Днем народження, Біла Церкво!»

14 вересня бібліотекар Людмила Романюк завітала до учнів 1-А класу (Класовод: Берегова О.В.), щоб дізнатися цікавинки про наше рідне місто - Білу Церкву. Під час бібліодесанту «З Днем народження, Біла Церкво!» діти дізнались, чому місто має таку назву, візуально любувалися красою парку «Олександрія» та прочитали вірші про рідне місто, написані поетами-краянами.

Галерея "Бібліодесант «З Днем народження, Біла Церкво!» "


Розпочалися трудові будні

Ми і працюємо, і весело граємо в рухливі ігри на свіжому повітрі.


Галерея "Трудові будні"


Перший в житті урок

Після святкової лінійки розпочався перший справжній шкільний урок на тему "Мій сонячний дім - моя Україна". На ньому діти і співали, і робили "коло знайомств", і розфарбовували, і створювали віночок оберег класу. На закінчення уроку всі пригостилися короваєм.


Галерея "Перший урок"


Ось такі усміхнені, збентежені, злякані, повні надій та сподівань, урочисті, святково одягнені прийшли на свою першу шкільну лінійку майбутні учні 1-А класу.


Галерея "1 вересня"

Кiлькiсть переглядiв: 687

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.