Вас вітають учні 3-А класу!

/Files/images/DSCN7397.jpg

3 клас (2018/2019 н.р.)

МОВНИЙ ТУРНІР

9 листопада – День української мови та писемності. Саме тому з учнями 3-А класу у приміщенні бібліотеки №6 був проведений мовний турнір «Розумники та розумниці». На третьокласників чекали досить складні випробування: дати якнайбільше правильних відповідей у конкурсі «Мовне асорті», проявити винахідливість при зустрічі із «Жартівливою торбинкою», влучно відповісти на запитання-жарти, розбираючи «Загадковий кошик», проявити кмітливість при розгадуванні народних українських загадок конкурсу «Відгадайко». Конкурс «Швидко і влучно» став підтвердженням того, що діти добре знають фразеологізми та вміють їх використати в повсякденному житті.


Галерея "МОВНИЙ ТУРНІР"


Будьмо достойні козацького роду

З метою поглиблення знань дітей про життя запорізького козацтва, його ролі в історії українського народу та виховання у малечі любові до рідного краю, напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України з учнями 3-А класу у бібліотеці №6 була проведена година козацьких традицій «Будьмо достойні козацького роду». Діти дізналися цікаві факти про побут та життя козаків, їхні звичаї, ознайомилися з історією розвитку українського козацтва, пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді. Кульмінацією заходу стали козацькі розваги. Між собою змагалися хлопчики, а дівчата були глядачами і вболівальниками. Дві команди: «Січові стрільці» і «Козачата» мали показати свою вправність і кмітливість у різноманітних іграх та конкурсах. Під час змагань юним козачатам довелося пройти через дев’ять випробовувань, саме стільки, скільки було колись порогів на Дніпрі. Гамірно і весело було в залі. Учасники козацьких ігор отримали солодощі із символічною назвою «Козацькі забави» та поласували кулішем.


Галерея "Будьмо достойні козацького роду"


Всеукраїнський урок доброти

4 жовтня 2018 року у 3 – А класі пройшов урок на тему «Пригоди непосидючого Бобика» у рамках Всеукраїнського уроку доброти. Учні дізналися про правила поводження з безпритульними тваринами, розповіли про своїх домашніх улюбленців, презентували малюнки та фото з їх зображенням, давали поради однокласникам щодо утримання пухнастиків.

З КНИГОЮ В КРАЇНУ ЗНАНЬ!

У День знань учні 3-А класу завітали до бібліотеки №6. Бібліотекар Людмила Романюк провела огляд книг, представлених на виставці-інсталяції «Вересень до школи з книжкою іде». Крокуючи книжковими сходинками, діти поринули в минуле та сьогодення країни. Ознайомились з народними звичаями та традиціями, гортаючи сторінки книг серії «Дитяча енциклопедія» та переконалися, що книги серії «Я пізнаю світ» допоможуть розширити кругозір та стануть незамінними помічниками у навчанні. Після перегляду книг, представлених на виставці-інсталяції, третьокласники із задоволенням поділилися своїми враженнями та не забули взяти книжки додому.

Ігри і розваги ще довго тривали в читальній залі книгозбірні. Старт подорожі в Країну Знань виявився вдалим! То ж, нехай навчальний рік буде щасливим для кожної дитини.

/Files/images/1ш.jpg/Files/images/1.jpg


2 клас (2017/2018 н.р.)

Вклонімося великим тим рокам

Виповнилось уже 73 роки з часу визволення нашої країни від нацистських окупантів. День пам’яті та примирення, спогади про полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани загиблим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу.

Учні 2 – А класу з нагоди Свята Перемоги відвідали бібліотеку № 6. Слухали розповідь бібліотекаря, ознайомилися з добіркою літератури, активно приймали участь у обговоренні творів про життя та допомогу дітей у роки війни.


Галерея "Вклонімося великим тим рокам"

Майстер-клас "Виготовлення вітальної великодньої листівки"


Галерея "Майстер-клас"


Вода – джерело життя

Важко навіть уявити, як би виглядала наша Земля, якщо б з неї зникла вода. Висохли русла річок, затихли навік джерельця. Зруйнувалися гірські породи, бо й вони містять велику кількість води. Ні куща, ні квіточки, жодного живого організму на мертвій Землі, безхмарне небо незвичайного кольору.

Вода, вода… Без кольору й смаку,
Й без запаху — прозора рідина,
А має силу неаби яку,
Бо всім - усім дає життя вона.
А без води нічого б не росло:
Ні квіти, ні дерева, ні трава…
Пташок, тварин, людей би не було.
Тому вода — усьому голова!

21 березня до учнів 2 – А класу завітала бібліотекар Гаврилова Надія Миколаївна, яка провела бесіду «Вода – джерело життя». Діти уважно слухали, відповідали на запитання вікторини, малювали малюнки. Найактивніші отримали подарунки та солодощі.


Галерея "День води"


Наші досягнення в конкурсах

/Files/images/IMG-580dfc7a747579e423d5d98e1c3557ed-V.jpg

/Files/images/IMG-b125cfeb8ff2d5eaa07905e8bfd97982-V.jpg

/Files/images/IMG-b4608dfc1573533fae63d308278efd3f-V.jpg


Виготовлення святкової композиції

5 січня 2018 року учні 2-А класу відвідали СЮТ, де виготовляли об'ємні сніжинки.


Галерея "Виготовлення святкової композиції"


День української писемності та мови

9листопада учні 2 – А класу відзначали День української писемності та мови. Без мови не може існувати народ, його культура. Мова – це один з найдивовижніших скарбів, які створила людина за свою історію. Учні декламували вірші, співали пісні, танцювали, відповідали на питання мовної вікторини. На святі були присутні учні, вчителі, батьки і завідуюча бібліотекою – філіалом №6 Гаврилова Надія Миколаївна, яка подарувала книги кращому знавцю рідної мови та найактивнішому читачеві .


Галерея "День української писемності 2017 років"

Україна - це я

Ми маленькі козачата


21 вересня - Міжнародний день миру

Це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Це свято ще називають «Днем загального припинення вогню і відмови від насильства».

Проблема миру дуже важлива для всього світу. Звичайно, більшість звикла до того, що вони живуть у мирній обстановці, але так далеко не скрізь. Для деяких людей, міст і навіть країн мир – це тільки мрія, втілити яку не вдається дуже тривалий час. Для українців тема миру сьогодні болюча та актуальна . Тому у цей день учні 2 – А класу свої мрії та сподівання про щасливе та мирне дитинство висловили у малюнках та поробках.


Галерея "21 вересня - Міжнародний день миру"


1 вересня - День Знань

1 вересня - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день учні 2 – А класу прийшли до школи. Від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

/Files/images/DSCN7415.jpg/Files/images/DSCN7416.jpg/Files/images/DSCN7417.jpg

1 клас (2016/2017 н.р.)

/Files/images/IMG_4962.JPG

Весна іде, красу несе. Свято у 1-А класі.

Міжнародний День Рідної мови у 1-А класі

Україна – єдина країна

Щедрий вечір, добрий вечір!

Старий рік минає, новий наступає

Через поле, через гай іде Святий Миколай

Як у нас на Україні

Всеукраїнський день бібліотек

Екскурсія до "Кімнати Казок"

Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.