Для учнів 2 – х класів у школі діє гурток «Здоров’ятко».

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, добре здоров’я дається Богом та батьками, але збе­рігати його мусить кожен сам. Не можна розраховувати на те, що можна залишитися здоровим, зовсім не докладаючи до цього ніяких зу­силь, живучи в забрудненому навколишньому середовищі, маючи агре­сивні думки, схильність до апатії та лінощів. Лише розвиваючи свою духов­ність, культуру, вдосконалюючи власне тіло, молода людина спро­можна оптимально вирішити всі проблеми, які ставитиме перед нею життя.

Турбота про здоров’я молодого покоління є одним з найважливіших завдань не тільки працівників охорони здоров’я, але й усіх тих, хто причетний до навчання та виховання дітей.

Гурток працює за адаптованою програмою „Здоров’я у твоїх руках”, метою якої є надати дитині не лише повний обсяг теоретичних знань, а й сформувати практичні навички щодо збереження власного здоров’я, виховувати бажання оволодівати основами здорового способу життя.

Завдання програми:

-ознайомити молодших школярів із сутністю таких понять: „здоров’я”, „здоровий спосіб життя”, „психічне, фізичне, соціальне, духовне здоров’я”; наслідками впливу шкідливих звичок на організм дитини; основними принципами і правилами особистої гігієни, харчування, загартування, рухової активності;
- з’ясувати причини та наслідки погіршення стану здоров’я дітей;
- формувати ціннісне ставлення до власного здоров’я та здоров’я інших людей.

У нашій школі розпочав свою роботу гурток «Здоров’ятко». Діти з радістю виконують завдання, переглядають мультфільми, обговорюють ситуації, переконуючись, що проблема здоров’я завжди актуальна для кожної людини.

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Й думка в неї веселенька,
І тоді вона жвавенька.
Все їй хочеться робити,
І сміятись, і радіти.
А як тільки захворіє —
Зразу й сонечко тускніє.
Тому це запам’ятай
Й про своє здоров’я — дбай!

Власне бачення теми «Я і моє здоров’я» гуртківці висвітлили у своїх малюнках.

/Files/images/я ы моэ здоровя1.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя9.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя8.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя6.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя6.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя5.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя4.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя3.jpg/Files/images/я ы моэ здоровя2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.