Історія закладу освіти

Школа... Це не тільки споруда, це стрімкий потік, вирій людей, котрі перетворюють її на живе й бурхливе диво. Це місце, де дитина живе своїм життям, а вчителі створюють атмосферу радості, творчості й доброти, усвідомлюючи, що лише за такої умови можна плекати інтелектуальне і духовне майбутнє України.
У 1995 році на освітянській карті міста Білої Церкви з'явилася єдина в місті початкова школа, яка гостинно відчинила двері маленьким жителям мікрорайону вулиці П.Запорожця (тепер Івана Кожедуба). Потреби в освітніх послугах жителів даного району були задоволені: діти молодшого шкільного віку мають змогу здобувати початкову освіту безпосередньо за місцем проживання.

Скромна і непримітна тулиться вона між висотними будинками на околиці міста.

Очолив школу Венжик Сергій Володимирович, прекрасна, мудра людина, добрий господар, і впевнено веде її повз бурхливі вири нелегкого сьогодення.

У школі створена широка мережа гуртків, укладено угоди про співпрацю з ЦТДЮ "Соняшник", школою мистецтв №4, спортивною школою "Богатир", дитячими дошкільними закладами № 8 "Золотий півник", № 27 "Червона шапочка" та № 10 "Рибка".

Наші випускники, відповідно до своїх здібностей та уподобань, успішно продовжують навчання у загальноосвітніх школах міста (№ 20, № 21), спеціалізованих (№ 1, № 12) та закладах нового типу (гімназії № 1 та № 2, колегіум)

За період з 1996 року у стінах школи початкову освіту здобули 880 учнів. З них 106 вихованців початкової школи - відмінники навчання.

Випускники

Кiлькiсть переглядiв: 675

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.