Вас вітає 4-Б клас

/Files/images/DSCN4593.JPG

Театр-експромт "У тридесятому королівстві"

12 січня учні 4-Б класу відвідали СЮН, де брали участь у театрі-експромті "У тридесятому королівстві". Діти у ігровій формі розвивали образне мислення, фантазію, вчилися згуртовувати колектив, створювати сприятливу атмосферу в робочій групі. Учні виконували різні задані ролі: король, королева, дуб, ведмідь, бджола і багато інших. Вони були веселі, завзяті, рішучі до дій і захоплені такою роботою. Цей похід відволік дітей від повсякдення. Дуже б хотілося спробувати щось подібне ще раз.


Галерея "Театр-експромт "У тридесятому королівстві""


«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!»

«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!» під такою назвою відбувся літературно-музичний ранок для учнів 2 класів, який підготували учні 4 класів. Діти ознайомилися з традицією святкування дня Святого Миколая, співали пісень, грали у театралізованій виставі, танцювали, розгадували загадки, вчилися творити добро. Кульмінацією свята став конкурс читців віршів про Святого Миколая.


Галерея "«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!»"


"Знай свої права дитино"

Під час виховної години учні познайомились із назвами документів, які надають права та обов'язки кожній людині. Обговорювали свої дії в подальшому житті, як необхідно чинити в тій чи іншій життєвих ситуаціях, які дії впливають на їх життя та оточуючих. За допомогою інсценізації "Розмова Буратино та Мальвіни" діти у ігровій формі познайомились із поняттми "закон", "конвенція", "конституція", "декларація", "права та обов'язки". У підсумку учні засвоїли, що жити добре - жити дотримуючись загальнолюдських правил.


Галерея "Знай свої права дитино"


1 листопада учні 4-Б класу відвідали СЮТ, де працювали над виготовленням осіннього дерева з кольорового картону, паперу. Ця робота дуже зацікавила дітей тому, що вони самі моделювали своє дерево. У кожної дитини "виросло" чарівне деревце, по якому можна визначити духовний і внутрішній стан кожного.

Заняття ручною працею розвиває не тільки дрібну моторику, а й вміння працювати злагоджено, поступово, чути настанови вчителя не тільки на уроках в школі, а й під час канікул. Не забувайте про те, що робота Вашої дитини заслуговує на похвалу і увагу.


Галерея ""Осінній ліс""


Що ж таке Halloween?

27 жовтня учні 4-Б класу познайомилися із святом, яке набирає популярність - Halloween (День всіх святих). Діти послухали історію виникнення свята, традиції. Познайомилися з символікою святкування (світильник Джека, карнавальні маски і костюми). Учні брали участь у конкурсах: "Дайте автограф", "Хвіст віслюкові", "Зачаровані цифри". Хоч це і не українське свято, але знайомство з ним згуртувало, об'єднало дітей. Воно вчить поважати традиції інших народів, але і не забувати про наші.


Галерея "Halloween"


20 жовтня в школу завітала завідувач центру СНІДу з міської лікарні №3 Дедемісова Інна Костянтинівна. Учні 4 класів прослухали повідомлення про вірус імунодефіциту. Розглянули питання: що таке імунітет, вірус, дефіцит, яким чином вірус може потрапити в організм людини, як можна захистити свій організм та покращити імунітет. Інна Костянтинівна вела бесіду з учнями, які відповідали на запитання, разом обговорювали шляхи захисту організму від ВІЛ. В кінці бесіди діти разом з Інною Костянтинівною підвели підсумки почутого. Діти подякували за корисну інформацію.


Галерея "Дітям про ВІЛ"


Учні 4-Б класу підготували навчальний проект "Постаті, що подолали життєві труднощі", у якому йде мова не тільки про людей, які жили у минулому, а й героїв сучасності. Діти розповідали однокласникам про українців, які всупереч важким життєвим ситуаціям досягли великих успіхів у різних видах спорту, науковій діяльності

/Files/images/26.09.2017 Експериментарій, Феофанія 001.jpg/Files/images/26.09.2017 Експериментарій, Феофанія 003.jpg


Впізнаймо в слові рідний край: зустріч з Галиною ГайГалерея "Наші екскурсії "


Галерея "Наші учні"

Галерея "Дозвілля класу"

Вересневий квест "З любов'ю у серці до України"

/Files/images/Виховна година.jpg

/Files/images/Бібліотека Права і обовязки дитини 3Б.jpg

/Files/images/Благодійна акція Хай серце не втрачає доброти 3Б.jpg

/Files/images/Веселі будні 3Б класу.jpg

/Files/images/2b0gZxbQpyk.jpg

/Files/images/2Б2.jpg

/Files/images/2Б3.jpg

/Files/images/2Б4.jpg

/Files/images/2Б5.jpg

/Files/images/2Б6.jpg

/Files/images/2Б7.jpg

/Files/images/2Б8.jpg

/Files/images/2Б9.jpg

/Files/images/2Б10.jpg

/Files/images/2б11.jpg

/Files/images/2б12.jpg

Візьми своє серце, запали його сміло, віддай його людям, щоб вічно горіло.

/Files/images/1бп.jpg/Files/images/1бп1.jpg/Files/images/1бп2.jpg

Ми в парку "Олександрія"

Галереї "1-Б в парку "Олександрія""

Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.