Вас вітають учні 4-А класу!

/Files/images/DSCN7397.jpg

4 клас (2019/2020 н.р.)

Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

З метою формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України був проведений бібліотечний урок для учнів 4 – А класу. Діти ознайомилися з історію виникнення свята – Дня Соборності України, фактами з історії, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. Четвертокласники переглянули відеофільм «День Соборності України», який спонукав їх до утворення «живого ланцюга» єдності. Завершальним етапом заходу став флеш-моб «Україна – це ми»

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українського народу, бажанні жити на своїй, українські землі. В єдності наша сила і процвітання України!


Галерея "Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг"

Сьогодні, 6 грудня , урок рідної мови для учнів 4-А класу був незвичним. Це урок-зустріч з поетом Петром Розвозчиком.


Галерея "Урок української мови "


Галерея "Планетарій"


Галерея "Екскурсія в дендропарк "Олександрія""

Гуманне ставлення до тварин

2 жовтня в 4 – А класі був проведений урок доброти на тему «Гуманне ставлення до тварин», присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.

/Files/images/DSCN9639.JPG

Мир - найбільша цінність і мрія

У сучасному світі мир – це найбільша цінність і мрія. Адже нестабільність, страх та насилля не просто лякають і знищують, а й не дають можливості розвиватись країнам, народам…

Напередодні Міжнародного дня миру учні 4 – А класу БЗШ №23 свої дитячі мрії про мир втілили у малюнках на асфальті.


Галерея "Мир - найбільша цінність і мрія"


Вулиці Білої Церкви розповідають…

Кожен із нас народився і виріс в якомусь певному населеному пункті, кожен із нас відчуває любов до цієї маленької, найдорожчої для кожного, батьківщини. Любов до неї починається з любові до батьків, рідного дому, рідної вулиці. У дитинстві чи вже в дорослому віці ми цікавимося, чому саме так називається провулок чи вулиця?

Назви вулиць тісно пов’язані з історією міста; подіями, що на них відбулися; історією їхньої забудови; виникненням і розвитком підприємств, установ та закладів; історією окремих будинків і споруд; біографіями видатних людей тощо.

11 вересня відбулася зустріч учнів 4 - А класу з Анатолієм Бондарем, працівником відділу інформаційно –краєзнавчої роботи ЦБС ім. П.Красножона, вчителем історії Білоцерківської гімназії №1, на тему «Вулиці Білої Церкви розповідають…» . Особливо цікаво було дізнатися школярам про історичне минуле мікрорайону.


Галерея "Вулиці Білої Церкви розповідають…"

3 клас (2018/2019 н.р.)

"Веселковий дивосвіт"

10 квітня відбулася презентація книги Тетяни Строкач "Веселковий дивосвіт". Учні 3-А класу - декламатори творів поетеси.


Галерея ""Веселковий дивосвіт""

Вітаємо!

Оля Гандзюк здобула перемогу в міському та 2 місце в обласному крнкурсі дитячого малюнку "Кращий пожежний - це ти обережний"

/Files/images/IMG-96b829297727c92d6c259f1da16209fd-V.jpg

Ми на виставці "Чарівний світ Людмили Красніцької-Луцик"


Галерея "На виставці"

Майстер-клас з акварелі "Весняна квітка"

28 березня учні 3-А класу створювали композицію "Весняна квітка"


Галерея "Майстер-клас з акварелі "Весняна квітка""

День театру

Учні 3-А класу були активними учасниками майстер-класу з театрального мистецтва, який проводив їх однокласник - юний актор Федак Олександр у бібліотеці № 6.


Галерея "День театру"

Воскова графіка

28 лютого з учнями 3 – А класу був проведений майстер – клас з воскової графіки (енкаустики). Енкаустика як техніка живопису включає змішування кольорів в плавленому воску, після чого гарячі воскові фарби наносяться на поверхню основи. Енкаустика – одна з найбільш стійких технік живопису. Деякі стародавні роботи, виконані восковими фарбами, і зараз так само свіжі, як під час їх творення. Кожна дитяча робота неповторна, оригінальна, виконана з великим захопленням і цікавістю.


Галерея "Воскова графіка"


21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Люди розмовляють різними мовами. Їх нараховується орієнтовно 6 тисяч. Деякі мови добре знані у світі, спілкування ними є престижним. Інші перебувають на межі зникнення. Але немає основних і другорядних мов, кожна по-своєму важлива, кожна несе неповторність свого народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим. Тому саме сьогодні відбулася зустріч учнів 3 – А класу з поетесою Наталією Кузьмічовою. Діти декламували вірші автора, відповідали на запитання, вели жваву бесіду про роль мови у житті суспільства. Наталія Кузьмічова читала дітлахам твори, які збагачені синонімами , антонімами, написані зрозуміло та доступно. Також прочитала власні вірші про мову та закликала присутніх вивчати, любити і шанувати українську мову, бо всі ми – громадяни України, і це наша державна мова.


Галерея "21 лютого – Міжнародний день рідної мови"


Зустріч з учасником Євромайдану

У день пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулася зустріч учнів 3-А та 4-Б класів з учасником Євромайдану, волонтером Костянтином Климчуком, який розповів дітям передісторію Майдану, згадав важливі моменти, які йому довелось пережити. Присутні переглянули відео «Пливе кача…» Учні 4-А класу Софія Марковська, Владислав Козій та Назар Марченко прочитали вірші, присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну , незалежну, європейську державу. В пам'ять про загиблих запалили свічки, передали солодощі та листівки для воїнів ООС.

Герої не вмирають, вони завжди будуть в наших серцях.


Галерея "Зустріч з учасником Євромайдану"


Вітаємо Олю Гандзюк!

Вітаємо ученицю 3-А класу Олю Гандзюк з перемогою (І місце) у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний».

/Files/images/945414252579212160.jpg

Бажаємо натхнення і творчих успіхів!

З Україною в серці

7 лютого учні 3 – А класу приєдналися до патріотично-благодійної акції «З Україною в серці». Діти малювали листівки для наших захисників у техніці петриківського розпису, а проводили майстер – клас дівчатка, які відвідують гурток « Азалія», (Михайленко Леся, Кривошея Крістіна та Тимкович Вероніка) під керівництвом Л. М. Красніцької – Луцик.

Заспіваймо пісню про Україну,
За її незалежність, за волю її.
Заспіваймо пісню за Україну,
Бо потрібна допомога моїй рідній землі.
Кохаю край наш дорогий,
Що зветься Україна.
Вітчизні хочу я своїй
Зрости достойним сином.
Є в світі зваби немалі,
Цікава стежка кожна!
Але до рідної землі
Збайдужитись не можна.


Галерея "З Україною в серці"


Увага! Інтернет!

5 лютого з учнями 3 – А класу була проведена бесіда «Увага! Інтернет!»

Діти ознайомилися з правилами безпечної роботи в інтернеті, подивилися мультфільм на дану тему, поділилися власним досвідом.


Галерея "Увага! Інтернет!"


Відкриття першої персональної виставки

24 січня відбулося відкриття першої персональної виставки малюнків учениці 3 – А класу Гандзюк Ольги «Дарунок найріднішим» в бібліотеці-філіалі №6. Яскраві, самобутні і деталізовані роботи утворюють надзвичайно затишну експозицію. Восьмирічна дівчинка сміливо підходить до написання картин навіть доволі значного розміру. На відкритті виставки були присутні друзі та родина Ольги Гандзюк – тато з мамою, бабуся, які разом з відвідувачами насолоджувалися побаченим. Привітати юну художницю прийшла і місцева поетеса Тетяна Строкач, яка зачитала вірш-посвяту.

Насолодитись мистецькими творами Олі Гандзюк можуть усі бажаючі, відвідавши виставку, яка діє в бібліотеці-філіалі №6.


Галерея "Відкриття першої персональної виставкиv"

Петриківський розпис для початківців

Цікавий, автентичний, неповторний петриківський розпис! Це традиційний український художній стиль. У ньому безліч мальовничих квітів та дивних птахів, що манять своєю красою та барвистими візерунками. У ХХІ столітті магію петриківки наново для себе відкривають її шанувальники. Вчаться, як саме малювати пензликом з котячої шерсті. Цікава історія виникнення Петриківки. Традиція прикрашати одяг та оселю саме орнаментами зародилась ще у давні дохристиянські часи. Тоді вважалось, що орнаменти служать оберегом – захищають від усього злого і приносять добру долю. 27 грудня для учнів 3 – А класу був проведений майстер – клас з петриківського розпису, який організували для своїх однокласників вихованці студії «Азалія» Тимкович Вероніка та Кривошея Крістіна під керівництвом керівника Л. М. Красніцької – Луцик.


Галерея "Петриківський розпис для початківців"


ТРЕНІНГ «Розум + здоров'я + душа = життя»

За легендою, коли народжується дитина, Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитини янгола-охоронця. Уві сні янгол цілує дитину тричі: в чоло – аби вона зростала розумною, в личко, щоб була красивою, в груди, аби здоров’я, любов і доброта вселилися в її тіло, серце і душу.

Переконатися в цьому учням 3-А класу БЗШ №23 (класовод Наталія Гладка) допоміг тренінг «Розум + здоров'я + душа = життя», який провела тренер з саморозвитку, арт-терапевт – Олена Кучеренко на базі бібліотеки №6 .

Клас поділили на три групи: «Розумники», «Силачі», «Доброта». З кожною групою проводилися ситуативні ігри на ввічливість, доброту, взаємоповагу. Учасники тренінгу давали означення поняттям «розум», «здоров’я», «душа». Подискутувавши, діти чітко усвідомили: щоб бути здоровим, потрібно багато рухатись, займатись спортом, дотримуватись правил особистої гігієни, не мати згубних звичок; щоб бути добрим, потрібно свідомо виконувати правила поведінки, бути ввічливим, мудрим, уважним не лише для людей, а й до всього навколишнього світу.

Третьокласники активно працювали. Але найкраще з інтелектуальними завданнями справився Саша Федак, силачем серед хлопчиків класу виявився Андрій Коваленко, а в ситуативних іграх перемогу здобув Максим Розгон.

Під час гри «Намалюй, домалюй, відгадай», діти проявили не лише свої художні здібності, а й показали наскільки вміють запам’ятовувати зображене і виявити домальоване товаришами. Сподобалась дітям гра «Чим я зігрію оточуючих».

Сьогоднішній тренінг довів, що легенда є істиною, а головне завдання у житті – бути розумним, здоровим і добрим!

/Files/images/IMG-0a61551be998db80c19a715885b0ff24-V.jpg/Files/images/IMG-4a5009139bb432aac4cd878ab9ec82dc-V.jpg/Files/images/IMG-af0293c7ddd73a020eac6c3bb73fa3b1-V.jpg

МОВНИЙ ТУРНІР

9 листопада – День української мови та писемності. Саме тому з учнями 3-А класу у приміщенні бібліотеки №6 був проведений мовний турнір «Розумники та розумниці». На третьокласників чекали досить складні випробування: дати якнайбільше правильних відповідей у конкурсі «Мовне асорті», проявити винахідливість при зустрічі із «Жартівливою торбинкою», влучно відповісти на запитання-жарти, розбираючи «Загадковий кошик», проявити кмітливість при розгадуванні народних українських загадок конкурсу «Відгадайко». Конкурс «Швидко і влучно» став підтвердженням того, що діти добре знають фразеологізми та вміють їх використати в повсякденному житті.


Галерея "МОВНИЙ ТУРНІР"


Будьмо достойні козацького роду

З метою поглиблення знань дітей про життя запорізького козацтва, його ролі в історії українського народу та виховання у малечі любові до рідного краю, напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України з учнями 3-А класу у бібліотеці №6 була проведена година козацьких традицій «Будьмо достойні козацького роду». Діти дізналися цікаві факти про побут та життя козаків, їхні звичаї, ознайомилися з історією розвитку українського козацтва, пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді. Кульмінацією заходу стали козацькі розваги. Між собою змагалися хлопчики, а дівчата були глядачами і вболівальниками. Дві команди: «Січові стрільці» і «Козачата» мали показати свою вправність і кмітливість у різноманітних іграх та конкурсах. Під час змагань юним козачатам довелося пройти через дев’ять випробовувань, саме стільки, скільки було колись порогів на Дніпрі. Гамірно і весело було в залі. Учасники козацьких ігор отримали солодощі із символічною назвою «Козацькі забави» та поласували кулішем.


Галерея "Будьмо достойні козацького роду"


Всеукраїнський урок доброти

4 жовтня 2018 року у 3 – А класі пройшов урок на тему «Пригоди непосидючого Бобика» у рамках Всеукраїнського уроку доброти. Учні дізналися про правила поводження з безпритульними тваринами, розповіли про своїх домашніх улюбленців, презентували малюнки та фото з їх зображенням, давали поради однокласникам щодо утримання пухнастиків.

З КНИГОЮ В КРАЇНУ ЗНАНЬ!

У День знань учні 3-А класу завітали до бібліотеки №6. Бібліотекар Людмила Романюк провела огляд книг, представлених на виставці-інсталяції «Вересень до школи з книжкою іде». Крокуючи книжковими сходинками, діти поринули в минуле та сьогодення країни. Ознайомились з народними звичаями та традиціями, гортаючи сторінки книг серії «Дитяча енциклопедія» та переконалися, що книги серії «Я пізнаю світ» допоможуть розширити кругозір та стануть незамінними помічниками у навчанні. Після перегляду книг, представлених на виставці-інсталяції, третьокласники із задоволенням поділилися своїми враженнями та не забули взяти книжки додому.

Ігри і розваги ще довго тривали в читальній залі книгозбірні. Старт подорожі в Країну Знань виявився вдалим! То ж, нехай навчальний рік буде щасливим для кожної дитини.

/Files/images/1ш.jpg/Files/images/1.jpg


2 клас (2017/2018 н.р.)

Вклонімося великим тим рокам

Виповнилось уже 73 роки з часу визволення нашої країни від нацистських окупантів. День пам’яті та примирення, спогади про полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани загиблим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу.

Учні 2 – А класу з нагоди Свята Перемоги відвідали бібліотеку № 6. Слухали розповідь бібліотекаря, ознайомилися з добіркою літератури, активно приймали участь у обговоренні творів про життя та допомогу дітей у роки війни.


Галерея "Вклонімося великим тим рокам"

Майстер-клас "Виготовлення вітальної великодньої листівки"


Галерея "Майстер-клас"


Вода – джерело життя

Важко навіть уявити, як би виглядала наша Земля, якщо б з неї зникла вода. Висохли русла річок, затихли навік джерельця. Зруйнувалися гірські породи, бо й вони містять велику кількість води. Ні куща, ні квіточки, жодного живого організму на мертвій Землі, безхмарне небо незвичайного кольору.

Вода, вода… Без кольору й смаку,
Й без запаху — прозора рідина,
А має силу неаби яку,
Бо всім - усім дає життя вона.
А без води нічого б не росло:
Ні квіти, ні дерева, ні трава…
Пташок, тварин, людей би не було.
Тому вода — усьому голова!

21 березня до учнів 2 – А класу завітала бібліотекар Гаврилова Надія Миколаївна, яка провела бесіду «Вода – джерело життя». Діти уважно слухали, відповідали на запитання вікторини, малювали малюнки. Найактивніші отримали подарунки та солодощі.


Галерея "День води"


Наші досягнення в конкурсах

/Files/images/IMG-580dfc7a747579e423d5d98e1c3557ed-V.jpg

/Files/images/IMG-b125cfeb8ff2d5eaa07905e8bfd97982-V.jpg

/Files/images/IMG-b4608dfc1573533fae63d308278efd3f-V.jpg


Виготовлення святкової композиції

5 січня 2018 року учні 2-А класу відвідали СЮТ, де виготовляли об'ємні сніжинки.


Галерея "Виготовлення святкової композиції"


День української писемності та мови

9листопада учні 2 – А класу відзначали День української писемності та мови. Без мови не може існувати народ, його культура. Мова – це один з найдивовижніших скарбів, які створила людина за свою історію. Учні декламували вірші, співали пісні, танцювали, відповідали на питання мовної вікторини. На святі були присутні учні, вчителі, батьки і завідуюча бібліотекою – філіалом №6 Гаврилова Надія Миколаївна, яка подарувала книги кращому знавцю рідної мови та найактивнішому читачеві .


Галерея "День української писемності 2017 років"

Україна - це я

Ми маленькі козачата


21 вересня - Міжнародний день миру

Це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Це свято ще називають «Днем загального припинення вогню і відмови від насильства».

Проблема миру дуже важлива для всього світу. Звичайно, більшість звикла до того, що вони живуть у мирній обстановці, але так далеко не скрізь. Для деяких людей, міст і навіть країн мир – це тільки мрія, втілити яку не вдається дуже тривалий час. Для українців тема миру сьогодні болюча та актуальна . Тому у цей день учні 2 – А класу свої мрії та сподівання про щасливе та мирне дитинство висловили у малюнках та поробках.


Галерея "21 вересня - Міжнародний день миру"


1 вересня - День Знань

1 вересня - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день учні 2 – А класу прийшли до школи. Від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

/Files/images/DSCN7415.jpg/Files/images/DSCN7416.jpg/Files/images/DSCN7417.jpg

1 клас (2016/2017 н.р.)

/Files/images/IMG_4962.JPG

Весна іде, красу несе. Свято у 1-А класі.

Міжнародний День Рідної мови у 1-А класі

Україна – єдина країна

Щедрий вечір, добрий вечір!

Старий рік минає, новий наступає

Через поле, через гай іде Святий Миколай

Як у нас на Україні

Всеукраїнський день бібліотек

Екскурсія до "Кімнати Казок"

Кiлькiсть переглядiв: 606

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.